יתרונות

ערק אותנטי

ערק Kawar  הוא פרי שלושה דורות של ידע וניסיון של משפחת Kawar - אחת המשפחות המבוססות ובעלות ההשפעה בירדן ובישראל.
ייצור הערק החל לפני 70 שנה, במפעל קטן בירדן, על ידי סב המשפחה: אסקאנדר קעואר. הידע המשפחתי הועבר בין הדורות ובשנת 2002 פתחה משפחת Kawar הישראלית במיזם ישראלי ירדני, במטרה למצוא את הנוסחה לערק הטוב ביותר. ערק אשר ישלב את המסורת והידע המשפחתי, ביחד עם טכנולוגיה מתקדמת שעד היום לא השתמשו בה בייצור ערק בשום מקום בעולם. לאחר 8 שנות פיתוח והשקעה יצא אל השוק ערק אותנטי, איכותי משובח והראשון מסוגו בעולם.

ערק טהור בעל טעם טבעי ומיוחד 

ערק Kawar מיוצר מחומרים טבעיים בלבד, מרכיביו הטבעיים כוללים: אלכוהול המופק מענבים ירוקים מתוקים מהגליל ומחברון, מים צלולים מזוקקים באוסמוזה הפוכה וגרגרי אניס טבעי.

לערק Kawar מרקם קטיפתי חלק ונעים המותיר את  הגרון ללא צריבה וללא תופעות לואי.

הערק הטבעי ידוע כבעל סגולות מרפא שונות. הוא עוזר בבעיות דם, מעלים כאבי ראש וטוב ללב, למערכת העיכול, לגזים המצטברים במעיים, למניעת בחילות וכאבי ראש. הוא גורם לרעננות ולהעלאת מצב הרוח.

ערק איכותי טבעי ובריא

לערק Kawar טעם מיוחד ומדויק אשר אינו משתנה לעולם.

איכותו הגבוהה של ערק Kawar נובעת מהשימוש בטכנולוגיית זיקוק ומדידה דיגיטאלית ללא מגע יד אדם. טכנולוגיית הייצור הינה כה מדויקת עד כי כל טיפה בכל בקבוק הינה בעלת טעם אחיד. אלה הם סטנדרטים אשר לא קיימים כיום באף אחד ממפעלי הערק.

ערק Kawar – טבעי, מזוקק ללא מתנול

ערק Kawar נקי ממתנול. המתנול מצוי במשקאות כהליים לא טבעיים ועלול להיות מסוכן לבריאות, בעל השפעה מזיקה על מערכת העצבים וחוש הראיה.

designed by Studio 3 | Developed By Joomi